Arizona SL

79.00
Arizona SL kahe rihmaga sandaalil on spetsiaalne talla kujundus. See koosneb pehmendatavast EVA-st ja kummist välistaldast, millel on suurepärased ja mugavad veeretavad omadused. Samuti hoiab see ära libisemise siledatel põrandatel ning on õli- ja rasvakindel. Sandaal pakub tänu reguleeritavatele rihmadele erakordset tuge ja mugavust.
Anatoomilise kujuga kork-lateksjalg
Ülemine: Birko-Flor®
Talla vooder: seemisnahk
Tald: EVA vahetald libisemisvastase kummist välistaldaga, mis on vastupidav õlile ja määrdele
Üksikasjad: reguleeritav metallist tihvtpannal

Materjal
Ülemine: Birko-Flor
Birko-Flor on valmistatud kergesti hooldatavast ja hügieenilisest PVC-st, mis on seestpoolt vooderdatud pehme, hingava fliisikihiga. See kvaliteetne materjal on nahale väga õrn ja mugav ning samas ka vastupidav.
Sisetald: seemisnahk
Nahale õrn paindlik nahavooder istub pehmelt vastu teie jalga ja kohandub selle kontuuriga. Avatud aukudega ja seega väga hingav pind tagab mugava jalakliima ka raskema füüsilise koormuse korral.
Jalamaterjali materjal: kork
Kork on jätkusuutlik materjal, mis on ekstraheeritud korgitammest koorekihist. See looduslik toode on isoleeriv ja pakub väga head pehmendust.
Välistald: ülihea haarduvus
Ülihaarduv tald koosneb kahest komponendist: libisemiskindlast, õli- ja rasvakindlast välistaldast kummist ning lööki neelavast kesktaldast, mis on valmistatud kergest, painduvast EVA-st.