Kay Flowers Blooming Roses Black

105.00

Ülemise astmerihma saab vajaduse korral tagasi voldida, pakkudes seljatoena täiendavat tuge. Super Gripi tald on libisematu, soodustab ideaalset veeremisliikumist ning on ka õli- ja rasvakindel. Nahaversioonis oleval EVA vahetaldal on täiendav pehme polsterdus, mis pehmendab jala usaldusväärselt ja püsivalt igal sammul - isegi kui teie jalad on tundlikud. Sellele suurele paindlikkusele ja kindlusele on suur nõudlus, eriti meditsiinikeskkonnas. Kõigi Super Gripi taldade libisemiskindlust testitakse vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012.
Anatoomilise kujuga korgist-lateksist alus koos täiendava pehme polsterdusega
Ülemine: sile nahk
Üksikasjad: individuaalselt reguleeritav metallist tihvel
Talla vooder: seemisnahk
Tald: EVA pehmendatav libisematu, õli- ja rasvakindla kummist välistald
Libisemiskindlus testitud vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012 (kategooria SRA)

Materjal
Ülemine: Birko-Flor
Birko-Flor on valmistatud kergesti hooldatavast ja hügieenilisest PVC-st, mis on seestpoolt vooderdatud pehme, hingava fliisikihiga. See kvaliteetne materjal on nahale väga õrn ja mugav ning samas ka vastupidav.
Sisetald: seemisnahk
Nahale õrn paindlik nahavooder istub pehmelt vastu teie jalga ja kohandub selle kontuuriga. Avatud aukudega ja seega väga hingav pind tagab mugava jalakliima ka raskema füüsilise koormuse korral.
Jalamaterjali materjal: kork
Kork on jätkusuutlik materjal, mis on ekstraheeritud korgitammest koorekihist. See looduslik toode on isoleeriv ja pakub väga head pehmendust.
Välistald: ülihea haarduvus
Ülihaarduv tald koosneb kahest komponendist: libisemiskindlast, õli- ja rasvakindlast välistaldast kummist ning lööki neelavast kesktaldast, mis on valmistatud kergest, painduvast EVA-st.