Linz SL

130.00
Oma kinnise kingakujuga, mis on valmistatud mugavast lõhenemata nahast, pakub Linz Super Grip usaldusväärset kaitset löögivigastuste eest ja seda on eriti lihtne puhastada. Konksu ja kinnitusega kinnitusega vabalt reguleeritav seljarihm annab ummistusele mugava istuvuse. Super Gripi tald on libisematu, soodustab ideaalset veeremisliikumist ning on ka õli- ja rasvakindel. Selle EVA-st valmistatud kesktald pehmendab lisaks igal sammul. Kõigi Super Gripi taldade libisemiskindlust testitakse vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012.
Anatoomilise kujuga jalatald
Ülemine: sile nahk
Üksikasjad: individuaalselt reguleeritav rihm konksu ja kinnitusega
Talla vooder: seemisnahk
Tald: EVA pehmendatav libisematu, õli- ja rasvakindla kummist välistald
Libisemiskindlus testitud vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012 (kategooria SRA)

Materjal
Ülemine: looduslik nahk
Loodusliku naha tunneb ära töötlemata pinna järgi.
BIRKENSTOCK ei käsitle sihilikult pinnateri ja muid iseloomulikke tunnuseid. BIRKENSTOCK kasutab pealismaterjalina tugevat nahka paksusega 2,8 kuni 3,2 millimeetrit.
Sisetald: seemisnahk
Nahale õrn paindlik nahavooder istub pehmelt vastu teie jalga ja kohandub selle kontuuriga. Avatud aukudega ja seega väga hingav pind tagab mugava jalakliima ka raskema füüsilise koormuse korral.
Jalamaterjali materjal: kork
Kork on jätkusuutlik materjal, mis on ekstraheeritud korgitammest koorekihist. See looduslik toode on isoleeriv ja pakub väga head pehmendust.
Välistald: ülihea haarduvus
Ülihaarduv tald koosneb kahest komponendist: libisemiskindlast, õli- ja rasvakindlast välistaldast kummist ning lööki neelavast kesktaldast, mis on valmistatud kergest, painduvast EVA-st.