Kay SL

119.00

Kay Super Grip pakub kõiki BIRKENSTOCKi klassikaliste Tokio ja Bostoni mudelite eeliseid ühes. Ülemise astmepaela saab vajadusel tagasi voldida, pakkudes seljatoena täiendavat tuge. Super Gripi tald on libisematu, soodustab ideaalset veeremisliikumist ning on ka õli- ja rasvakindel. Nahkversioonis oleval EVA vahetaldal on täiendav pehme polsterdus, mis pehmendab jala usaldusväärselt ja püsivalt igal sammul - isegi kui teie jalad on tundlikud. Sellele suurele paindlikkusele ja kindlusele on suur nõudlus, eriti meditsiinikeskkonnas. Kõigi Super Gripi taldade libisemiskindlust testitakse vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012.
Anatoomilise kujuga korgist-lateksist alus koos täiendava pehme polsterdusega
Ülemine: sile nahk
Üksikasjad: individuaalselt reguleeritav metallist tihvtpannal
Talla vooder: seemisnahk
Tald: EVA pehmendatav libisematu, õli- ja rasvakindla kummist välistald
Libisemiskindlus testitud vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012 (kategooria SRA)


Materjal
Ülemine: looduslik nahk
Loodusliku naha tunneb ära töötlemata pinna järgi.
BIRKENSTOCK ei käsitle sihilikult pinnateri ja muid iseloomulikke tunnuseid. BIRKENSTOCK kasutab pealismaterjalina tugevat nahka paksusega 2,8 kuni 3,2 millimeetrit.
Sisetald: seemisnahk
Nahale õrn paindlik nahavooder istub pehmelt vastu teie jalga ja kohandub selle kontuuriga. Avatud aukudega ja seega väga hingav pind tagab mugava jalakliima ka raskema füüsilise koormuse korral.
Jalamaterjali materjal: kork
Kork on jätkusuutlik materjal, mis on ekstraheeritud korgitammest koorekihist. See looduslik toode on isoleeriv ja pakub väga head pehmendust.
Välistald: ülihea haarduvus
Ülihaarduv tald koosneb kahest komponendist: libisemiskindlast, õli- ja rasvakindlast välistaldast kummist ning lööki neelavast kesktaldast, mis on valmistatud kergest, painduvast EVA-st.