QO400

130.00

BIRKENSTOCKi eemaldatava tallaga QO400 turvaking pakub kindlat haarduvust ja võtab koormuse jalgadelt, võimaldades teil seista ja liikuda tööl mugavalt mitu tundi ka nõudlikes keskkondades.
QO400-l pole nöörimist ja seda esitatakse lihtsa libiseva kingana. Mittelibisev ning õli- ja bensiinikindel välistald tagab energia neeldumise kanna ümber. Pealismaterjal on valmistatud veekindlast siledast nahast (WRU) ja pakub antistaatilist kaitset.
Kinga on sertifitseeritud vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012 ja see vastab kaitsekategooria O2 nõuetele.

Eemaldatav anatoomilise kujuga kork-mikrokiudjalg
Materjal: veekindel sile nahk (WRU)
Talla vooder: mikrokiud
Tald: nitriilkummi (SRC)
Üksikasjad: libisemiskindel ning õli- ja bensiinikindel välistald (SRC, FO); energia neeldumine kanna ümber (E); antistaatiline kaitse (A)
Turvaking on sertifitseeritud vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012
Kaitsekategooria O2


Materjal
Ülemine: looduslik nahk
Loodusliku naha tunneb ära töötlemata pinna järgi. BIRKENSTOCK ei käsitle sihilikult pinnateri ja muid iseloomulikke tunnuseid. BIRKENSTOCK kasutab pealismaterjalina tugevat nahka paksusega 2,8 kuni 3,2 millimeetrit.
Sisetald: mikrokiud
Mikrokiud on väga peened sünteetilised kiud, mis on äärmiselt pehmed ja kuju säilitavad. Kuna need ei sisalda loomseid saadusi, kasutatakse neid muuhulgas ka vegantoodetes jalgealuste vooderdamiseks.
Jalamaterjali materjal: kork
Kork on jätkusuutlik materjal, mis on ekstraheeritud korgitammest koorekihist. See looduslik toode on isoleeriv ja pakub väga head pehmendust.